Kadınla Herşey

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. Akrep burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, akrep burcunun erkeği ile ilgili.

Akrep Erkeği Özellikleri

Akrep burcunun ilk akla gelen özelliği, arzulu ve son derece istekli bir yapıya sahip olunmasıdır. Akrep erkeği de bu özelliği ile dikkat çekmektedir. Eğer bir şey yapmak istiyorsa ve karar vermişse, muhakkak peşinden gider, mücadele verir. İsterse elde edemeyeceği hiç bir şey yoktur. Buna kararlı olmaları da neden olur. Akrep erkeği kararlılığı ile de bilinir. Analiz etme yetenekleri ve düşünce güçleri ile pek de kararsızlık yaşamayan akrep erkekleri, kararlı oldukları konulardan asla geri dönmezler.

Akrep burcu erkeği, dışarıdan her ne kadar güçlü, sert, umarsız görünse de, tanıdıkça onun aslında çok duyarlı ve uyumlu olduğunu görmeniz mümkündür. Akrep erkeklerinin, umursamaz ve duyarsız olduklarını söylemek yanlış olur. Onlar güçlü bir kişiliğe sahiptirler. Dışarıdan oldukça neşeli ve yerinde duramayan bir akrep erkeği görmeniz sizi yanıltmasın, aslında iç dünyalarında oldukça duygusal ve romantik olan akrepler, çoğu zaman romantizm yaşamaktan zevk alır.

Akrep erkeği, hayatı hep olumlu tarafından görmek ister ve genelde hayatın zevkini yaşamak ister. Kendilerini eğlendiren ve onlara zevk veren her şeye düşkünlükleri vardır. Yine unutulmamalıdır ki akreplerin iç dünyalarında karamsarlık da hakimdir. Özgür olmak istemeleri de en dikkat çekici özelliklerindendir. Akrep burcunu kısıtlayamazsınız, bunu hissettiği an ortamdan uzaklaşır. o, dilediğini yapacak, dilediği gibi yaşayacaktır. Ancak özgür olduğunu hissettiği an mutlu ve neşeli olur.

Akrep burcu erkeği, şüpheci yönü ile de oldukça dikkat çekmektedir. Neredeyse her şeye karşı şüphe ile yaklaşır. Kimseye kolayca güvenen bir akrep erkeği göremezsiniz. Çok zor güvenir, bu güven duygusu asla sarsılmamalıdır. O, her şeyi ince ince düşünür, analiz eder. Konuları analiz etme yetisi oldukça güçlüdür. Bu nedenle eleştiri işi tam da ona göredir. Karşısındakini oldukça sert eleştirilere boğabilir, ancak eleştirilmeyi asla kabul etmez. Oldukça güvenilir ve açık sözlü olmaları ile bilinirler.

Akrep erkeği belirsizlikten nefret eder. Ona ya açık olmalısınız, ya da tamamen kapalı.Akrep erkeği, gelgitlerden ve ince farklılıklardan hoşlanmaz. Yumuşak huylu insanlarla anlaşamaz ve yumuşak huylu insanlar da onunla. Çünkü akrep, erkeği, adı gibi zehirlidir. İntikam alma özellikleri en dikkat çeken yanlarıdır. Asla unutmazlar ve eğer bir konu da canları yanmışsa, muhakkak intikamını alır, zehirlerini boşaltırlar. Kimi zaman, bu kinci ve intikamcı özellikleri onları merhametsizliğe kadar götürmektedir.

akrep erkeği ne ister

Akrep erkeği için dostları çok önemlidir. Kolay güvenemediği ve sürekli her şeyi sorguladığı için, arkadaş ve dost seçimi de oldukça zordur. Herkesle arkadaşlık etmez ve dostlarını itina ile seçer. Çünkü o, çevresindeki herkesi kolaylıkla çözebilmektedir. Analiz etme yeteneği ve şüpheci yaklaşımı ile, karşısındakinin ne düşündüğünü dahi kolaylıkla anlayabilir. Ondan bir şey saklamak bu nedenle asla başarı ile sona ermez.

Eğlenmesini iyi bilen akrep erkeği, oldukça sosyaldir. Arkadaşları ile vakit geçirmekten zevk alır. Ancak ailesine de gereken önemi verir. Aile hayatına çok düşkün olmasa bile gereken değeri gösterir. Ailenin ne kadar önemli olduğunun farkında ve bilincindedir. Ayrıca akrep erkeği annesine olan düşkünlüğü ile de bilinmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com