Kadınla Herşey

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. Yengeç burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, yengeç burcunun erkeği ile ilgili.

Yengeç Erkeği Özellikleri

Yengeç burçları genellikle duygusal ve nazik kişilikleri ile tanınırlar. Yengeç burcu erkeğinde de ilk dikkatinizi çekecek davranış, kibarlığı ve nazikliği olacaktır. Kendinden önce karşısındaki kişiyi düşünen yengeç erkeği, karşısındaki insana çok önem verir ve ona saygıda kusur etmez. Hayatta en büyük prensipleri de budur. Saygı gösterirler ve herkesten saygı beklerler. Bu nedenle sosyal ilişkilerinde oldukça anlayışlı davranırlar. Ağır başlı ve mağrur yapıları ile karşılarındaki kişilerin dikkatini olumlu yönde çekerler.

Yengeç burcu erkeklerinin hayat prensiplerinden bir diğeri de dürüst olmalarıdır. İlişkilerinde güven konusuna çok önem verirler. Yalandan nefret ederler. Ve bir kereye mahsus olsa bile, ona yalan söylediğinizde bu sizden nefret etmesi ve sizi kendinden uzaklaştırması için yeterli bir neden olacaktır. Ona her şeyden önce dürüst olmalısınız. Dürüstlük vazgeçilmez kuralıdır yengeç erkeğinin. Karşısına inanılmaz derecede güven aşılar. Bu da yeni tanışmış bile olsa karşısındakine sonsuz güven duymasının sonucudur.

yengeç erkeği nasıldır

Yengeç burcu erkeğinin saygı ve dürüstlük kadar önem verdiği bir diğer konu da sevgidir. Sevgi onlar için yaşama sebebidir. Sevgi ile tüm sorunları çözme yoluna gidebilirler. Çok düşünceli ve şefkatli tarafları onları yardımsever yapar. Herkese karşı elleri açık ve cömerttirler. İnsanların zayıflıklarından yararlanılmasından nefret ederler. Bu kusurları ellerinden geldiğince kapatmaya çalışırlar.

Yengeç burcu erkeği, hayata duygusal bağlar ile bağlanırlar. Bu nedenle üzülüp, kırıldıklarında tıpkı bir yengeç gibi kabuklarına çekilir, herkesten ve her şeyden uzaklaşırlar. Bu konuda kimse onları anlamaz. Duygusal yanlarının yanında oldukça da pratik zekaları vardır. Herhangi bir problemi sağduyularıyla kolaylıkla çözüme kavuşturabilirler. Gözlem yetenekleri oldukça güçlüdür.

Yengeç burcu erkeklerinde dikkat çeken bir diğer özellik ise, su ile uğraşmalarıdır. Su ile uğraşmak, suyla iç içe olmak onlar için inanılmaz bir zevktir. Bu nedenle yengeç burcu erkeklerini su sporları ile ilgilenirken ya da denizle sürekli haşır neşirken görebilmeniz mümkündür. Yengeç gibi su onlar için hayat sebebidir.

yengeç erkeğinin özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin öne çıkan önemli özelliklerinden biri de ailesine ve evine olan düşkünlüğüdür. Ailesine öyle düşkündür ki neredeyse bu durum onu sosyal hayattan alıkoyar. Tüm gününü evde ailesi ve eşi ile geçirebilir bir yengeç erkeği. Ailesi ile evde keyifli vakitler geçirebileceği yığınla fikri vardır. Bundan zevk alır. Arkadaşlarına ve dostlarına karşı da oldukça ilgilidir. Ancak arkadaşlarını özenle seçer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com