Kadınla Herşey

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. İkizler burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, ikizler burcunun erkeği ile ilgili.

İkizler Erkeği Özellikleri

İkizler burcunda adından da anlaşılacağı üzere, ilk bilmemiz gereken özellik, çift kişilik taşımalarıdır. Çift karaktere sahip bu burç insanları, yaşamlarında ve günlük ilişkilerinde bu iki karakteri de kullanabilmektedir. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan, kimi zaman neşeli, kimi zaman karamsar, yerinde duramayan ama aynı zamanda da içine kapalı, karanlık bir kişilik gördüğünüzde, bu kişinin ikizler burcuna sahip olması yüksek olasılıktır.

İkizler burcu erkeği de, bu çift karakter ve kişiliği hakkıyla taşır. İlk kişilik; son derece akıllı, son derece meraklı, araştırmayı ve incelemeyi seven, yerinde duramayan ve her şeyle yakından ilgilenen bir karakterdir. Öyle ki kimi konularda bilgisinin olduğunu düşünmezsiniz, ancak o konuşmaya başladığında konuya öyle bir hakim olur ki şaşırıp kalabilirsiniz. Konuşmayı, özellikle nitelikli konuşmaları çok severler. Etkileyici konuşma tam onların işidir. Sizi konuşmalarıyla inandığı konulara ikna edebilir. Ancak bunlar sadece bugün için geçerlidir. Yarın her şey çok farklı olacaktır.

ikizler erkeği nasıldır

İkizler burcu erkeğinin ikinci kişiliği, ilkinin tam aksidir. O akıllı, meraklı, yerinde duramayan kişilik gider ve yerine, karamsar, içine kapanık, tartışmacı ve son derece duygusal bir karakter geliverir. Karanlık bir kişiliğe bürünür ikizler erkeği. Sık sık yer değiştirir. Bu ruh halindeyken gizemi sever. yalnızlık ve melankoli vazgeçilmezidir. Bu nedenle başında fazla kalabalık istemez, size en ağır lafları hiç çekinmeden söyleyebilir. Kırılıp üzülmüş olmanız umurunda bile olmayacaktır. Artık tahammül edilmesi oldukça zor bir kişilikle karşı karşıya kalmışsınızdır.

İkizler burcu erkeğinin dünyası bu derece karışıktır. Sürekli değişen kişilik yapısı ile, onunla beraberken, içinden çıkılması güç, anlam veremediğiniz anlarınız olabilir. Her ne kadar çift karaktere de sahip olsa, ikizler burcu erkeği için, her iki karakterinde de ortak bazı özellikleri vardır. Bunlardan ilki, onları sürekli ve uzun bir süre aynı konumda yada ortamda tutamazsınız. Sürekli yer değiştirmek isterler. Aynı şeyler onları sıkar. Onlar için hayat sürekli değişmelidir. Bu nedenle sağlam ilişkiler de kurabildikleri pek söylenemez.

Bir diğer ortak özellikleri ise, akıllı olmalarıdır. İkizler burcu erkeği, her iki kişiliğinde de oldukça mantıklı hareket eder. Her ne durumda olursa olsun pratik çözümler üretmede onların üstüne yoktur. Çözümleri bulurlar ve hayata geçirirler. Ancak en büyük sorunları fikirlerinin sürekli değişiyor olmasıdır. Bu nedenle kimi zaman çözüme kavuşamayan problemleri uzayıp gidebilir.

ikizler erkeğini anlamak

İkizler burcu erkeği, sahip olduğu çift kişilik nedeniyle bazen çocuk kadar masum ve sevecen olurken, bazen de inanılması güç derece de sert ve öfkeli olabilirler. Onları anlamak oldukça zordur. İlgiye bayılırlar. Sizden ilgi beklerler ve ilgi görmek onlara büyük zevk verir. Arkadaş canlısıdır ve arkadaş ortamlarının aranan adamıdır. Eğlenceye ve zevke düşkündür. Bu nedenle oldukça tutumlu diye bildiğiniz bu adamı, beş parasız olarak da görebilmeniz mümkündür. Kararları sürekli değişir. Bu nedenle güvensizlik problemleri yaşayabilir.

İkizler burcu erkeği, asla ev yaşantısını sevmez. Onun için hayat dışarısıdır. Bu nedenle, özellikle genç yaşlarında ikizler erkeğini evde bulmanız neredeyse imkansızdır. Düzenli bir hayat onlara göre değildir. Sürekli değişim ve farklılık isterler. Bu nedenle sorumluluk almak da onların işine gelmez. Sorumluluktan olabildiğince kaçarlar. Ancak yaşları ilerledikçe ev hayatına düşkünlükleri artmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com