Kadınla Herşey

Burcuna Göre Erkeği Etkilemenin Yolları

Burcuna Göre Erkeği Etkilemenin Yolları

Günümüzde birçok önemli karar alırken artık burçlardan da yararlanmaktayız. Biz kadınlar mutlaka kişilere burcuna göre yaklaşım sergileriz. Eşinizle birlikteliğinizden keyif almak için farklı bir bakış açısından yararlanabilirsiniz; burçlara göre etkileme yolunu kullanarak. Evet, onun burcunun özelliklerini kullanarak. Erkeklerin burçlarına göre baştan çıkartma yöntemlerini sizin için araştırdık.. İşte baştan çıkarma püf noktaları;

Erkekleri burcuna göre etkileme

Koç burcu erkeği ilgi çekmekten hoşlanır. Onu peşinizden koşturmayın. Kovalayan taraf her zaman siz olun.Onu sürekli övün. Bu onu güdüleyecektir ve sizi arzulayacaktır. Sürprizlerden hoşlanan koç erkeğine yapacağınız minik ve ateşli sürprizler sizi istemesini sağlar. Kadının ise sürekli aktif olmasından hoşlanmaz.

Boğa burcu erkeği; Düzenden ve titizlikten hoşlanan boğa erkeği sadece yatakta değil hayatının her alanında bu düzeni ister. Eğer onunla güzel bir sevişme istiyorsanız gün içinde onu tahrik etmeye başlamalısınız. Baş başa güzel bir yemek ve ardından hoş bir sohbet sizi arzulamasını sağlar.

İkizler burcu erkeği; İkizler erkeği seks için yaratılmıştır. Kadınları sadece seks objesi olarak değerlendirir. Eğer romantik bir kadınsanız canınız sıkılabilir.

erkekleri burçlarına göre etkileme yöntemleri

Yengeç burcu erkeği; Duygusal yapıya sahip olan  yengeç erkeklerine önce şefkatli olarak yaklaşmalısınız. Yatakta bir anda hırçınlaşabilir. Apayrı bir erkek çizgisine geçebilir. Gün içinde oldukça romantik ve şefkatli bir kadın olup, yatakta ise ona gerektiği kadar vahşi davranmalısınız.

Aslan burcu erkeği; Egodan yaratılmıştır. Egosuna saldırdıkça onu kendinize çekersiniz. Onu kıskandırırsanız sizi en iyi erkeğin kendisi olduğuna ikna etmek için elinden geleni yapacaktır.
Bu kural yatak için de geçerlidir.

Başak burcu erkeği; Tam bir işkoliktir. Onu sürekli işiniz yüzünden ertelemeniz sizi daha çok hırsla istemesine neden olur. Tam olarak sizi keşfetmesine izin vermeyin. Sizi düşlemesini sağlayın.

Terazi burcu erkeğini baştan çıkarmak için; onun dengesiz tavırlarına sıradanmış gibi tepkiler vermenizi gerektirecektir. Yorucu bir burç ola terazi sizi deli gibi istediğini söylüyorken bir anda maç izlemeye başlayabilir.

Akrep burcu erkeği için; sürekli seksi görünen bir kadın olmanız yeterli.

Yay burcu erkeği; kendine güvenen kadınları sever. Onu istediğinizi direkt olarak söyleyin.

Oğlak  burcu erkekleri aynı anda hem şefkatli hem de ateşli olmanızı isteyecektir.

Kova burcu erkekleri ise; Bedeninden önce ruhunun baştan çıkarılmasını ister.

Balık burcu erkekleri yatakta da duygusal davranırlar. Ona mutlaka duygu yüklü dokunuşlar yapmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com