Kadınla Herşey

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. Kova burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, kova burcunun erkeği ile ilgili.

Kova Erkeği Özellikleri

Kova burçları genellikle farklılık ve değişime olan düşkünlükleri ile bilinirler. Kova burcu erkeği de, her zaman farklı şeyler ile ilgilenmek ister. Aynı konu üzerinde sürekli düşünmek ya da aynı tarz şeyleri yaşamak hiç onlara göre değildir. Bu durumlarda oldukça fazla sıkılırlar ve rahatsız olurlar. İlgi alanları ve algıları da bu özelliklerine paralel çok çeşitlilik göstermektedir. Bazen onun bu kadar çok şeyle ilgilenmesi etrafındakileri şaşırtabilir.

Değişim insanı olan kova erkeği, hayatında süreklilik arz eden ne varsa yaşamından uzaklaştırır. Onun için hayat değişimden ibarettir. Yeni ve gündemde olan her şey onlar için ilgi odağıdır. Bu nedenle geleneksel düşüncelere de pek önem vermez. Geleneklere göre yaşamak ona göre değildir. Bu farklılık düşkünlüğü onu aha enerjik ve mutlu yapmaktadır. Tabi beraberinde ipe sapa gelmez derecede de özgür.

kava erkeği ne ister

Kova burcu erkeği özgürlüğüne aşırı düşkündür. Bu özgürlük kimi zaman dur durak bilmez bir yapıya kimi zamansa hoyratlığa ve bencilliğe dek varabilmektedir. Kısıtlanmak onları mutsuz eder; kısıtlandıklarını hissettikleri bir ortamda mutsuz olurlar ve kaçmak isterler. ancak bunun aksi bir durumda ve ortamda tam bir sohbet insanı oluverirler. Konuşmayı seven yapıları ile kova erkekleri için mantık ve akıl ilkeleri her şeyden ileri gelir. Karşısındaki insanlara da bu ilkeleri dikkate alarak konuşur ve bu konuşma karşı tarafı etkilemek için oldukça yeterlidir.

Kova burcu erkeği her ne kadar sıradan görünse de, son derece kibar bir yapıya sahiptir. Öyle ki, özellikle ilişkilerinde anlayışlı ve ilgili taraf hep onlar olur. İnsanlarla iletişimde de bu kibarlığı devam ettirirler. Her zaman iyi ve anlayışlı bir üslupları vardır. Hayata hep olumlu bakarlar. Olumsuzlukları düşünmek ve bunlara kafa yormak onlar için gereksizdir. Bu nedenle de sürekli motiveleri yüksek, neşeli ve mutludurlar.

Kova burcu erkeği, mükemmellik isteği ile de oldukça dikkat çekmektedir. Azla asla yetinmeyen ve her zaman her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ettikleri düşüncesine sahiptirler. Bu özellik onları biraz savurganlığa itmektedir. Bir kova erkeği, istediği şeyin en iyisine sahip olabilmek için bütün maddi varlığını harcayabilir. Bu durum çoğu zaman onları beş parasız bıraksa da bu özelliklerinden vazgeçemezler.

Oldukça aktif olan kova burcu erkeğinin etrafında yığınla insan görebilirsiniz, ancak bu insanlar sürekli farklılık gösterecektir. Çünkü kova erkeği farklılıktan yana olacak ve sürekli farklı, değişik düşünceler duymak, farklı insanlar tanımak isteyecektir. Ancak arkadaşları ve dostları onun için oldukça önem taşır. Arkadaşları onun için adeta birer kardeştir. Tüm ilgi alanını ve yaşamını arkadaşları ile paylaşır bir kova erkeği. Bu özelliği aile yaşamına da yansır. Evli olsun ya da olmasın, bir kova erkeği ailesi ile her zaman ilgilidir ve mutludur. Evli ise, eşi ile romantik zamanlar geçirmekten oldukça zevk alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com