Kadınla Herşey

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. Aslan burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, aslan burcu erkeği hakkında bilgiler vermektedir.

Aslan Erkeği Özellikleri

Aslan burcu, genel itibariyle tam ada bir aslan gibi, hükmetmeyi ve emretmeyi seven, insanlar üzerinde otorite kurmaktan hoşlanan bir yapıdadır. Aslan burcu erkeği de, tabiri yerindeyse bir aslan gibi krallığını sürdürmek ve çevresindekilere hükmetmek ister. Onun şanı ve adı her şeyden önemlidir. Bunu kimi zaman iyiliği ile kimi zaman da egosu ile başarabilir. Rol yapmasını da iyi bilir. Adeta bir tiyatro oyuncusu gibi, hayatlarını bu roller içerisinde sürdürebilirler.

Kimi zaman kral gibi sert olsalar da, ılımlı bir kişiliğe sahip olan aslan erkekleri, etrafındaki herkese anlayışlı ve samimi yaklaşır. İnsanları kırmaktan çekinir. Ancak ateş gurubundan oldukları için ani öfke patlamaları yaşayabilir, karşısındakine öfke duyabilirler. Ancak sinirleri de ateş gibi uzun süreli olmaz. Hemen parlar ve hemen söner. Genel itibari ile hemen herkese içten yaklaşır ve sevecen olurlar. Bu nedenle de her ortamda aranılan kişilerdir.

aslan burcu erkeği özellikleri

Aslan erkeği, akıllarını iyi kullanabilen insanlardır. Pratik zekaları ve davranışları ile dikkat çekerler. Ayrıca bilinçli olarak da dikkat çekmeye bayılırlar. Bunu bir aslan erkeğinin tavırlarında, konuşmalarından ve giyiminden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kralcı yapıları onları lükse götürür. Son model arabalar, lüks villalar onlar için vardır. Bunun yanında oldukça gururlu olan aslan erkeği, kolayca kırılan ve incinen bir yapıya sahiptir.

Aslan burcu erkeği, liderlik konusunda da oldukça iddialıdır. Övgüye ve ilgiye bayılırlar. Bunun için ellerinden ne geliyorsa yapabilirler. Biraz övgü karşısında onları daha heybetli ve güçlü görebilmeniz mümkündür. Bu da yapılarından kaynaklanmaktadır. Çünkü aslan erkeği, sürekli enerji dolu ve hareketlidir. Enerjisi neredeyse hiç bitmez. Bu da iş yaşamlarına ve başarılarına yansımaktadır.

aslan erkeği nasıldır

Aslan burcu erkeğinin, doğuştan bir havası vardır. Bu onlara her ortamda bir popülerlik kazandırır. Bu da etrafındaki insanları kolayca etkisi altına almasını sağlamaktadır. Herkesle yakından ilgilendiğinden, herkesin beğenisini ve sevgisini kazanması kolaydır. Bunun yanında tam bir arkadaş delisidir aslan erkekleri. Dostluğa oldukça önem verir ve onların daima yanında olur. Arkadaş ortamlarının aranılan insanıdır. Bu konuda vazgeçilemez bir özelliğe sahiptirler.

Aslan burcu erkeği, sorumluluklarının bilincindedir. Onlara ne görev verilmişse, kusursuz yerine getirebilirler. Ancak emir almak onlara göre değildir. Kral ancak emir verir. Onların işi yönetmektir. Bu nedenle de özellikle başarılı ve önemli siyasetçilerin burçları genellikle aslandır. Onlar kendi ayakları üzerinde durmak isterler. bu nedenle de çoğu zaman kendi işlerini yaparlar. Aslan erkeği, sosyal olduğu kadar evcimendir de. Ailesi ile vakit geçirmekten büyük zevk alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com