Kadınla Herşey

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. Balık burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, balık burcunun erkeği ile ilgili.

Balık Erkeği Özellikleri

Balık burçları genellikle duygusal yapıları ile bilinirler. Bu duygusal yönleri onların duygulardan etkilenmelerine ve çabuk kırılmalarına neden olabilmektedir. Balık burcu erkeği de, oldukça duygusal ve kırılgan yapısı ile dikkat çekmektedir. Bu yönleri özellikle özel yaşamlarında oldukça romantik olmalarını da sağlar. Anlayışlı ve sabırlı bir yanları vardır. Arada bir kızıp parlasalar da anlayışlı yanları ile konunun üzerinde fazla durmaz, karşısındaki insanı incitmezler.

balik erkeği ne ister

Balık burcu erkeğinin belki de en önemli özelliği, tam bir hayalperest olmasıdır. Bu hayalperestlik öyle ciddi boyutlara ulaşır ki, kimi zaman gerçekle olan ilişki bile kesilebilmektedir. Balık burcu erkeği adeta hayalleri ve duyguları ile yaşar. Bu özellikleri onların sanatsal kişiliklerini de etkiler. Resim, müzik gibi hayal odaklı sanatlara ilgi duyar ve bu yanlarını geliştirirler. Oldukça yaratıcı bir yanları vardır. Ayrıca şairane ruhlara sahiptirler. Onlar için kelimeler özenle seçilmeli ve konuşma özenle yapılmalıdır. Kimi zaman bir balık erkeğini anlayamadığınız için onun tarafından suçlanabilirsiniz.

Şairane ruhları onları bir beyefendi yapar. Balık erkekleri her zaman naziktir. İnsanlara karşı her zaman anlayışıdır, ancak kimi zaman karşısındakini kırabilecek derece sert çıkışları da olabilir. Bu genellikle bir balık erkeğinin damarına basıldığında meydana gelir. Çünkü kova erkeği kimseye karşı asla art niyet taşımaz ve bu şekilde kimseye yaklaşmaz. Ancak karşısında gördüğü bir güvensizlik veya yanlış davranış onu delirtmeye yetmektedir. Bu nedenle asla hata kaldırmaz bir yapıları vardır.

Balık burcu erkeğinin öne çıkan sanatsal ve duygusal kişiliği kadar önemli bir özelliği de özgürlüğüne düşkünlüğüdür. Bir balık erkeği sorumluluklardan asla hoşlanmaz. O dilediği gibi yaşamak ve dilediği gibi hareket etmek ister. Bu nedenle kendisini kısıtlayan her şeyden uzaklaşmak ister. Genel olarak düzensiz olan balık erkekleri, kimi zaman beklenmeyecek derece de düzenli olabilirler. Kimi zaman da oldukça tembelleşen bir yapıları vardır.

Balık burcu erkeği oldukça sosyal ve aktiftir de; lüks yerlere gitmek, gezmek ve yeni yerler keşfetmek, eğlenmek onlar için vazgeçilmezdir. Bunlara karşılık arkadaş çevresi pek geniş değildir, çünkü balık erkeği herkesle kolay kolay anlaşamaz. Herkesi kafası götürmez. yanlışları ve kendisine yapılan hatalı kabullenmez ve sevmez. Bu nedenle de genelde yalnızdırlar. Aile hayatı se onlar için çok önemlidir. Eşi ile vakit geçirmeye bayılır. Ancak kimi zaman yaşanan tartışmalardan ve kavgadan hiç hoşlanmazlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com