Kadınla Herşey

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. Terazi burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, terazi burcunun erkeği ile ilgili.

Terazi Erkeği Özellikleri

Terazi burcu, genel itibariyle denge ve konular üzerinde ölçüp biçme, tartma özelliği ile bilinmektedir. Terazi burcu erkeği de, adaletli olması ve her konu üzerinde düşünce gücünü kullanması ile dikkat çeker. Özellikle hayatı ile ilgili konularda terazi erkeğini, oldukça düşünceli görebilirsiniz. Onlar her şeyi tatmak ve her şeyin olumlu ya da olumsuz yönlerini bulmak, görmek isteyecektir.

Terazi erkeği, çoğu kez düşüncelidir. Bu beraberinde, onların çoğu zaman kararsız olmalarına da sebep olmaktadır. En ufak şeylerde bile karar vermekte güçlük çekebilirler. Kararsızlık onlarla özdeşleşen bir özelliktir. Bunun yanında oldukça ılımlı ve uyumludur. İyi kalpli olmaları çoğu zaman karşısındakilerin suistimaline uğrasa da terazi erkeği bunları dert etmez. Kalp kırmaz ve bunları kolay atlatır. Morali daima yüksektir. Kimseyi üzmez. Üzse bile bunu kendine dert edecek derecede kendini kötü hissedebilir.

terazi erkeği nasıldır

Bu özelliği terazi erkeklerinin oldukça duygusal ve romantik olmalarını da sağlamaktadır. Romantizm denince akıllara teraziler gelebilir. Mum ışığı eşliğinde yemek yemek kadar onlara iyi gelebilecek başka bir şey yoktur. Bunun yanı sıra terazi erkekleri çok iyi konuşur. Karşısındakini sözleri ile büyüleme yeteneği sadece onlarda bu kadar yüksektir. Bu nedenle kimse onların düşüncelerini yargılayamaz. Çünkü konuşmanın inceliklerine hakimdir teraziler.

Terazi erkeği oldukça meraklı bir kişiliğe sahiptir. Bu merakları onları problemler karşısında kolay çözümlere ulaşırlar. Hisleri de oldukça kuvvetlidir. Çoğu sorunu sadece hislerine güvenerek çözüme ulaştırabilirler. araştırmaya, yeniliğe ve her zaman öğrenmeye açık kişilikleri vardır. Ancak çabuk sıkılmaları nedeniyle çoğu zaman çoğu şeyden mahrum kalabilmektedirler.

Terazi burcu erkeği, sadakate ve güvene çok önem verir. Karşısındakine, özellikle özel hayatlarında, sonsuz güvenir ve aynı güven duygusunu, karşısından da bekler. Hayati bir neden olmadıkça veya çok zorda kalmadıkça yalan söylemez. Terazi erkekleri yalan söyleyemez. Eğer böyle bir şey sezdiğinizde onun gözlerine bakmanız yeterli olacaktır. Bunu asla başaramazlar. Zoraki söylenen yalanları bile vicdanları asla kabul etmeyecektir.

Terazi erkeği için belki de en önemli nokta, hayatlarındaki dengedir. Onlar iniş çıkışlardan, gürültülü, kavgalı hayatlardan nefret ederler. Bunlar onları fazlasıyla yorar. Hayatları net ve berrak, denge ve huzur içerisinde olsun isterler. Bu onlar için hayatın anlamıdır. Bu yaşam biçimlerine de yansır. Sürekli bakımlı ve düzenlidirler. Bu davranışı karşısındaki kişiden de beklerler. Bunların yanında, sevilen ve arkadaşları arasında itibar sahibi kişilerdir. Çok iyi dinleyici olmaları onları vazgeçilmez dost yapmaya yetmektedir. Hoşsohbet ve neşeli karakterleri ile her ortamda aranan yüzlerdir.

Terazi erkeği evcimendir. Sosyal hayatları olsa da, ailesi ile geçirdikleri vakti hiç bir şeye değişmezler. Aile ilişkiler sağlam ve güçlüdür. Aile fertlerine değer verir ve onlar için elinden gelen fedakarlıkları yapar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com