Kadınla Herşey

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Burçların özellikleri cinsiyetlere göre değişmektedir. Başak burcu özellikleri hem erkek hem kadın aralarında farklılıklar olacaktır. Okuyacağınız bu yazı, başak burcunun erkeği ile ilgili.

Başak Erkeği Özellikleri

Başak burcu denildiğinde ilk akla gelen temizlik ve titizliğe olan düşkünlükleridir. Bu, onların detaycı olmalarından ileri gelmektedir. Başak erkeğin de de bu özelliği olukça fazla görebiliriz. Özellikle kendi temizliklerine fazlasıyla önem verirler. Kıyafetlerinin biraz olsun tozlanması bile, günlerini mahvedebilir. Hayatları, yaşam alanları hatta yaptıkları bile sürekli bir düzen içerisinde olmalıdır. Detaylara fazla takılan başak erkeği, bu özelliği yüzünden çoğu kez, asıl görülmesi gerekeni göremez. Hayatında çoğu şeyi, bu detaycılık yüzünden kaçırabilirler.

başak erkeği nasıldır

Başak burcu erkeği, burçlar arasında en hızlı düşünendir. Hazır cevap kişilikleri ile tanınır. Bu yetisi ona hayatında kolaylıklar sağlar. Akıllı ve çalışkan olan başak erkekleri, işlerini de büyük bir titizlik ve disiplin içerisinde yapmaktadır. Pes etmeyi ve kaybetmeyi sevmezler. Başak burcu erkeği, keskin zekaya sahip olsa da, atılgan değildir. Olayları gözlemlemek onlar için daha iyidir. Ancak hep hazırda beklerler. Sert bir mizaçları vardır ve etrafa sürekli bir şeyler çözümlemeye çalışıyormuş gibi bakarlar. Aslında öyledir de. Kafalarında hep bir şeyleri çözüme kavuşturmakla uğraşırlar.

Başak burcu erkekleri, detaycı kişiliği kadar inatçı yapılarıyla da bilinirler. Eğer doğru bildikleri bir şey varsa kimse onları bu doğrudan döndüremez. Çoğu zaman bunun için karşılarındaki insanlarla tartışmaya girer ve kendi bildiklerini okurlar. Bunun uğruna karşısındakini kırabilir ve bunun farkına dahi varmazlar. Onlar için önemli olan kendi doğrularıdır. Aşırı detaycı olmaları, bazen onları yanlışlara da götürebilir. Duygusallık ve romantizm onlara göre değildir. Özgürlüklerine de oldukça düşkün olan başak erkekleri, insanlar tarafından kısıtlanmaktan nefret eder.

başak erkeğinin özellikleri

Başak burcu erkeği oldukça neşeli ve sevecen bir mizaca sahiptir. Enerjileri hep yüksektir, moralleri kolay kolay bozulmaz. Başarıdan büyük zevk alır. Disiplinsiz ve laubali hareketlerden ve işlerden hiç hoşlanmaz. Onlar için hayat düzen ve disiplindir. Bu nedenle de işlerinde oldukça başarılı olurlar. Aile yaşamlarında da bu başarıyı çok kolay yakalayabilirler. Özellikle anne ve babalarına düşkünlüğü ile bilinen başak erkekleri, ailesine daima değer verir, onlar için fedakarlıkta bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com