Kadınla Herşey

Aşk ve İlişkiler Üzerine Herşey

Aşk ve İlişkiler Üzerine Herşey

Fransız yazar ve şair Geraldy; ”Erkeğin yaradılışında sevmek yoktu. O’na aşkı öğreten kadındır” diyor.. Victor Hugo ise aşkı; ”Aşk bir deniz, kadın onun kıyısı” olarak tanımlıyor. Aşk hakkında söylenen sözler elbette sınırsız, ancak önemli bir ayrıntı var ki, aşk ve sevgi; hayatımızın ve ilişkilerimizin hemen hemen odak noktası. Bu nedenle KadinlaHersey, aşk ve ilişkiler üzerine yayımladığı özgün ve nitelikli makaleleri ile hayatımızın parçası olan duygu durumlarımızın daha kolay anlaşılmasını sağlıyor.

Aşk konularını irdeliyoruz!

Aşk konuları ve ilişkiler sitemizde geniş olarak işlenmeye çalışılıyor. Kadınlar erkeklere nasıl bakıyor, ne bekliyor; erkekler kadınlara nasıl yaklaşıyor.. Taraflar ve eşler birbirleriyle hangi noktalarda uyum sağlayıp hangi konularda zıtlaşabiliyor? İşte tüm bu soruların cevaplarını bulmaya çalışıyoruz.

Aşk ve ilişki üzerine sizlere; eş seçimlerinde faydalı olabilecek bilgiler, ilişkilerde yaşanan sorunların çözümleri, aşk diye bildiğimiz duyguların aslında ne ifade ettiği, cinsellikle ilgili bilgiler, birlikteliklerin açmazları ve çözümleri, çiftler olarak yaşadığımız hayatta kendi yaşantımızın konumu.. gibi çeşitli konularda tatmin edici içeriklerle paylaşımlar sunmaya çalışıyoruz.

Aşkı sadece cinselliğe indirgeyen yayınların karşısındayız! Aşkı salt bedeni hazların doyumu olarak algılatan yayanların karşısındayız! Aşk kavramını yaz aşkı, kış aşkı, geçici aşklar gibi tabirlerle aşk eşittir cinsellik denilerek ve bunu da kadınların üzerinden sergileyerek, amacından saptıran sistemin karşısındayız! Aşk ve cinsellik kavramlarının da hakkını vererek ele almak zorundayız!

Aşk insanlık için en kutsal değerlerdendir ve bir çıkar uğruna kullanılmaya başladığında ne yazık ki artık önemini yitirerek sadece belli bir kesimin faydasına hizmet eden bir meta haline gelmektedir. İlişkilerin en güzelini yaşamak, aşkı bütünüyle hissetmek insanların en dokunulmaz hakkı olsa da ne yazık ki yine bu kavramlar, sistem içinde kullanılan bir araç halini aldı. En aykırı aşk yazıları yazma yarışıyla en uç cinsel paylaşımları rahatça haber yapan, fotoğraflarla bireyleri aşka değil cinselliğe çeken bu kapışmaların dışındayız!

KadınlaHerşey.com size aşk ve ilişkiler üzerine faydasını göreceğiniz, hoş ve nitelikli yazılar sunmak, ilişkiler hakkında istifade edebileceğiniz paylaşımlar vermek için çalışıyor.

Sizlerinde paylaşımlarını önemsiyoruz, aynı zamanda aşk ve ilişkiler üzerine sözlerin, kitapların, filmlerin, yazıların paylaşıldığı, değerlendirildiği kaliteli hizmet veren bir Kadın Sitesi olmak için KadınlaHersey.com çalışmalarını güncelleyerek sürdürmeye devam ediyor.

Aşk ve ilişkiler hakkında kadın bakışıyla düşüncelerinizi, paylaşımlarınızı bekliyoruz. Kadınca aşkı bilmek istiyoruz…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com