Kadınla Herşey

En İyi Kadın Sitesi

En İyi Kadın Sitesi

En iyi kadın sitesinin hangisi olduğuyla ilgili kararı verirken kadın sitelerinin içeriklerine, hedef kitlesine ulaştırdığı bilgilere kadar bakmak gerekir. Kadın sitelerinde belli kurallar olsa da her birinin kendine göre özgünlüğü mevcuttur. Yazının sonunda sizin için derlediğimiz farklı kadın siteleri listesine de ulaşabilirsiniz.

En iyi kadın siteleri neye göre belirlenir?

Kadınlar sitesini “iyi olma” sınıfına sokan durumlar aslında kişilerin edinmek istediği bilgi ve takip etmek istediği konularla da yakından ilgilidir. Tabi burada arkadaşlık olarak en iyi bayan sitesi tarzında bir içerikten ziyade, bayanlara yönelik faydalı içeriklerin yer aldığı sitelerden bahsetmiş oluyoruz. Kriterler kişilere göre şu şekilde değişiyor olabilir:

Magazin seven biri olarak bir kadın portalında aradığınız şey köşe bucak magazin dolu haberlerin olmasıdır. Güncel olayların olduğu, resim ve belki video ağırlıklı siteler.

Hamilelik ve bebek eğitimi ile ilgili,bilgi dahilinde değerlendirirseniz, bu konuya ağırlık veren siteler sizin için öncelik olacaktır.

Katılımcı site arıyorsanız, blog tarzı herkesin kendi düşüncesini makale şeklinde uzun uzadıya anlatacağı siteler beğeninizi kazanacaktır.

Yine kadın sağlığına önem veriyorsanız bu konularla ilgili içeriğe sahip site, yemek tarifi içinde yine yemek tariflerini bünyesinde barındıran bir sitedir aradığınız ve kalite ölçeğiniz.

Forum tarzı paylaşımların yapıldığı sitelerde ilginizi çekebilir. Aktif olarak bir konunun sürekli cevaplanıyor olması önemli bir özelliktir.

Üyelerinin yada ziyaretçilerinin kadın ağırlıklı olması ilgi alanının dışına çıkılmaması demek olacağından, iyi bir seçenektir kalite belirlemede ziyaretçi profili.

Site tasarımı ve görüntü kuşkusuz önemlidir ancak genelde içerik belirler kaliteyi. Ve ne kadar dolu olursa o kadar sizi bağlar kendisine. Bu takip üye olmaya kadar götürür.

Yazacağınız yorumlara cevaplar almak istersiniz, tecrübelerden ve tecrübeler üzerine yazılmış yazılardan yararlanmak istersiniz.

Kadın sitesi sayısı ülkemiz internet sektöründe epey fazladır. Sürekli çoğalmakta ve kalite olarak çeşitlenmektedir. Rekabet çoğu alanda iyi olduğu gibi internette de iyidir. Bilginin daha kaliteli olmasını, daha araştırmacı olmayı gerektirir. Daha kaliteli içerikler ile daha ihtiyaca göre seçilmiş içeriklerle siteler zenginleşmektedir. Bu durum ise aramalarda istediğiniz konuya ulaşmada kolaylık sağlamaktadır.

KadınlaHerşey olarak iddialıyız. İyi olmaya… Bizden daha iyisi elbette var. Bizim kendilerinden iyi olduklarımız da var. Ancak temel prensibimiz fayda, katılım, tecrübe, çeşitlilik.

Ha birde biz her şeyle kadını özdeşleştirme iddiasındayız. Kadıncıl düşünüyoruz fazlasıyla. Burada kadın ve erkek ayrımı yapmıyoruz. Kadıncıldan maksat kadının önceliği.

İyi bir kadın sitesi sizin gibi değerli okuyucularla zenginleşir. Bunun farkındayız. Sizlerle daha iyilere…

Sizin için kadın sitelerini listeliyoruz. En iyi kadın siteleri değiller ama aralarında en iyileri muhakkak olacaktır. Her biri kendince emek harcanmış.

Kadın siteleri listesi alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

daimakadin.com
elmaelma.com
hanimefendi.com
haniminevi.com
hepsikadin.com
kadin.com.tc
kadincaseyler.net
kadinextra.com
kadingibi.com
kadin-siteleri
 kadinlaralemi.com
kadinlarbilir.com
kadinlarkulubu.com
kadinlarsitesi.com
kadinmi.com
kadinsite.com
kadinvesaglik.com
kadinvsaglik.com
kozmy.com
magkadin.com
mavikadin.com
oncekadin.gov.tr
pegarose.com
sihirlikadin.com
trendkadinim.com
yuksektopuklar.com

ve daha fazlası..

Sizinde sevdiğiniz ve takip ettiğiniz kadın sitesi varsa buraya eklememize yardımcı olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com