Kadınla Herşey

Kadınla İlgili Her Şey Bu Sitede

Kadınla İlgili Her Şey Bu Sitede

Kadınla Her Şey! ailesi olarak bir bahar başlangıcı gününde aranıza katıldık. “Kadın her şeydir” diyerek yola koyulduk. Çünkü kadın hayatın kaynağı, başlangıcı.. Hayata bir kadının vücudundan başlıyoruz, dünyadan önce kadına doğuyoruz…

Kadinlahersey.com; kadınları ilgilendiren paylaşımların yanında, kadın gözüyle hayatı okumaktır. Kadın gözüyle okunanları, yine kadınlara ve hayata yorumlamaktır. Size bilgi vermeden önce bilgi alma çabasındayız, kadın gözüyle. Anlatımdan önce anlama çabasında olmak…

Bu sitede kadın olmakla alakalı olarak genel ve özel her konudan içerikler bulacaksınız (elimizden geldiğince buna çalışıyoruz). Bilinen toplumsal cinsiyet rollerine sahip kadınlardan feminist düşüncelere, modern kadınlardan geleneksel yaşantılara dek kapsamlı fikir bilgi platformu da olmayı amaçlıyoruz. Çünkü bizim inandığımız bir şey var ki o da; önce birlik olmak, sonrasında kadınla her şeyin üstesinden gelmek.

Kadını salt tüketim objesi olarak değerlendiren düşüncelerin aksine, kadın olmanın, yaşamın kendisi için olmazsa olmazı olduğunu göstermek bizim borcumuz. Kadınla ilgili her şeyi rahatlıkla konuşabildiğiniz, sorup cevap alabildiğiniz, farklı konular hakkında da bilgiler edinebildiğiniz bir kaynak olarak, hizmetinizdeyiz..

Kadınla ilgili çok çeşitli içeriklerin yer alacağı bu sitemizden bir bahar çiçeği gibi 21 Mart’ta merhaba diyerek, sizlerin de katılımlarını, fikirlerini, eleştirilerini tüm samimiyetimizle bekliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com