Kadınla Herşey

Ameliyatsız Yüz Gerdirme Yöntemi: Üç Nokta

Ameliyatsız Yüz Gerdirme Yöntemi: Üç Nokta

Geçmiş dönemlere oranla estetik uygulamalarda, yaş ortalamalarında düşüş gözlemlenirken, kadınların çok fazla rağbet ettiği sanılan estetik yöntemleri artık erkekler tarafından da sıkça uygulanmaktadır. Yüz için sarkma ve kırışıklara karşı uygulanmaya başlanan, estetik alanında oldukça çeşitli yöntemler ortaya çıkmaktadır.

Cilt sıkılaştırma yöntemleri ile doğal olarak cildinize bakım yaptığınızda sarkmalara karşı direnç vermiş olursunuz. Ancak kimi durumlarda cildin gerginliğini kaybetmesi ve doğal yöntemlerin yetersiz kaldığı bu durumlarda son karar kesin çözüm arayışı olmaktadır. Bunlardan biri de, 3 nokta uygulaması.

Estetikte Üç Nokta Uygulaması

estetikte üç nokta

Üç nokta uygulamasında esnekliğini kaybeden ve sarkmaya başlayan cilde önce testler uygulanır. Çizimler yapılır. Tüm bu değerlendirmelerin ardından, kişiye göre değişkenlik gösteren sarkma noktaları belirlenerek yağlı dokuya müdahale edilerek ipler yerleştirilmektedir. Bu iplerin ana maddesi lifting ve kolajen uyarılımını gerçekleştirdiğinden, iplerin yerleştirildiği bölgelerde ciltte gerginleşme, dolgunluk ve parlaklık gerçekleştirmektedir.

Üç nokta mucizesi 30 ila 70 yaşları arası, uygun sağlık koşullarına sahip her tür kadın ve erkekte rahatlıkla uygulanmaktadır. Esnekliğini kaybeden ve lifting problemi teşhis edilen her cilde uygulanması mümkündür. Üç nokta uygulaması cerrahi bir operasyon değildir. Yaklaşık uygulama süresi 30 dakika civarındadır. Cilt altına yerleştirilen iplerin erime süreci ise operasyon bitimi dahilinde hemen başlamaktadır.
Bu uygulamanın yapıldığı bölgeler ise daha çok; boyun bölgesi,elmacık kemikleri, çene bölgesi, özellikle kaşlar olmak üzere sarkmanın görülebildiği tüm yüz bölgesidir.

Yurt dışında uzun yıllardır kullanılan bu yöntem ile Türkiye henüz tanışmış olmasına rağmen bu yüz gerdirme uygulamasının yapıldığı birçok güzellik merkezi vardır. Ancak sağlıklı sonuçlar alınabilmesi için yine de uzman kontrolünde yapılması gerekmektedir. Uygulama ise birçok kişi tarafından denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır. 30 dakika süren uygulamanın etkisi ise yaklaşık 2 yıl sürmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. meta dedi ki:

    selam dostum,Meta form forimi,China. Hiç güzellik ekipmanı satın almak için bir plan yaptın mı?Ust, firmamız güzellik ekipmanları üretimi.Yapmanız gereken şey benimle iletişime geçmektir, size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağım. Teşekkürler.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com