Kadınla Herşey

Rüyada Görülen Cinsellik, Aldatılmak ve Ölüm

Rüyada Görülen Cinsellik, Aldatılmak ve Ölüm

Duygusal bir yapıya sahip olan kadınlar, gün içerisinde yaşadıkları birçok olayı rüyalarına yansıtırlar. Kimilerine göre anlaşılması güç olan rüyalar aslında oldukça basittir. İçeriklerine göre mutlaka bilinçaltımızdan korkularımızdan bir parça taşırlar.

Rüyasında sıklıkla düştüğünü gören bir kadın birtakım endişelere sahiptir. Bu; eşi, işi veya çocukları ile ilgili olabilir. Düşme rüyaları sıklaşırsa bu depresyon habercisi de olabilir. Dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Uçmak ; rüyasında sıklıkla uçtuğunu gören bir kadın ruhsal olarak olumlu bir dönemdedir. Hayatında birçok şeyin gidişatından memnundur. Huzur sahibi kadınlar genellikle rüyalarında uçtuklarını görürler. Bir dönemden geçen, farklı bir hayat tarzı çizmek isteyen kadınlar da rüyalarında uçtuklarını görebilirler. Rüyada uçarken korktuğunu da hisseden bir kadın hayatın getirdiği yeniliklerden endişe duymaktadır.

Rüyasında sürekli ölüm gören bir kadın da çok nadir bir yapıya sahiptir. Gerçek hayatında mutlaka bir şeylerin onu kırmasından korkar. Bazen de kaybetme korkusu ağır basan kadınlar ölüm içerikli rüyalar görürler. Bu  rüyada genellikle ölen kişi kaybetmekten korktuğu kişidir.

Cinsellik içeren rüyalar gören kadınlar da genellikle anksiyete (endişe) görülebilir. Cinsel içerikli olmayıp sadece çıplaklık gören kadın da kendini savunmasız hissetmektedir. Gördüğü cinsel içerikli rüyadan haz alan kadın ise aslında gerçek hayatta cinselliği ile ilgili çeşitli sorunlar yaşamaktadır.

Kaçmak; rüyasında sıklıkla bir şeylerden kaçtığını gören kadın aslında gerçek hayatta birtakım sorumluluklarını erteliyor olabilir. Başka bir değerlendirme de ise kaçma rüyası kadının herhangi bir kişiden kurtulma isteğini de sembolize edebilir.

Rüyasında aldatıldığını gören bir kadın günlük hayatta karşı cinsle ile iletişim kurmakta zorluk çekmektedir. İlişkisinde kendini geri plana atılmış hisseden çoğu kadın sıklıkla rüyasında aldatıldığını görür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak gösterilerek alıntılama yapılabilir. Kadinlahersey.com